Home

Mobileri Besho

Dizajn i pastër dhe thelbësor

Rreth Nesh

cilësi e lartë

markat më prestigjioze

Ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë nga markat më prestigjioze dhe përzgjedhje të madhe. Ne ofrojmë dizajnin e brendshëm për klientët nga arkitektë tanë. Ne ofrojmë transport falas dhe montim mobiljesh. Ne ofrojmë mundësinë për të porositur çdo produkt që dëshironi: Brand -in ,madhësinë, modelin dhe ngjyrën.

Modelet me te Reja

Ekskluziviteti

Kontakt

Kontaktoni me ne

Adrresa

Autostrada Durres – Tirane km 4 Albania Durrësi

Kontakto

Telefone : +355 69 206 3841

Email : info@besho.al

Orari i hapejs

Hen-Pre 09:00 – 19:00